MARC PASCUAL ARBO
Categoria: Cadet.
Remador de
:
– Club Nàutic Sant Carles de la Ràpita.
– Centre de Tecnificació Terres del Ebre.
– Selecció Catalana.
– Selecció Española.


PALMARÉS TEMPORADA 2011


Regates amb l’ CNSCR:
Confrontació Catalana (Banyoles). 1º modalidad 1x, 1º modalitat 2x.

– Open Internacional (Sevilla). 1º de la serie modalitat 1x.

– Open Internacional (Banyoles). 1º modalitat 1x, 1º modalitat 2x, 3º modalidad 4x.

– Open Nacional accés Selecció Española (Banyoles). 2º modalitat 1x.


Regates amb la Selección Catalana:
Mach Catalunya – Euskadi – Aquitania (Bilbao). 1º modalitat 8+.

– Campeonato de España CTD (Galicia). 1º modalitat 2x.

– Regata Internacional Brive (Francia). 1º modalitat 4x, 1º modalitat 8+.


Regates amb la Selección Española:
Regata Internacional DRV Júnior Munich (Alemania). 3º modalitat 1x.


Pròximes regates:

– Campeonat de Catalunya (Banyoles).

– Campeonat d’España (Galicia).

ROMAN POPOVICH

Categoria: Cadet.


Remador de:
– Club Nàutic Sant Carles de la Ràpita.

– Selecció Catalana.


PALMARÉS DE LA TEMPORADA 2011


Regates amb l’ CNSCR:
Confrontació Catalana (Banyoles). 6º modalitat 1x, 1º modalitat 2x.

– Open Nacional accés Selecció Espanyola. (Banyoles) 13º modalitat 1x.

– Open Internacional (Banyoles). 1º modalitat 2x, 5º modalitat 4-, 15º modalitat 1x.


Regates amb la Selecció Catalana:
Regata Internacional Brive (França) 2o modalitat 2x, 5º modalitat 1x.

ALEX DAVIDENCKO

Categoria: Juvenil.


Remador de:

– Club Nàutic Sant Carles de la Ràpita.

– Selecció Catalana.


PALMARÉS DE LA TEMPORADA 2011


Regates amb l’ CNSCR:
Confrontació Catalana (Banyoles). 10º modalitat 1x, 5º modalitat 2x.

– Open Nacional accés Selecció Espanyola (Banyoles). 18º modalitat 1x.

– Open Internacional (Banyoles). 14º modalitat 1x, 6º modalitat 8+.

– Open Internacional (Sevilla). 8º modalitat 2x, 8e modalitat 2-.


Regates amb la Selección Catalana:

– Mach Catalunya – Euskadi – Aquitania (Bilbao). 1º modalitat 8+.

ANDREU ELIAS

Categoria: Infantil.


Remador de:

– Club Nàutic Sant Carles de la Ràpita.

– Selecció Catalana.


PALMARÉS DE LA TEMPORADA 2011


Regates amb l’ CNSCR:

– Confrontació Catalana (Banyoles, Amposta, Castelldefels). 8º modalitat 1x, 1º modalitat 2x, 3º modalitat 4x.


Regates amb la Selecció Catalana:

– Regata Internacional Brive (Francia). 1º modalitat 2x, 1º modalitat 4x.

ALBERT NAVARRO

Categoria: Infantil.


Remador de:

– Club Nàutic Sant Carles de la Ràpita.

– Selecció Catalana.


PALMARÉS DE LA TEMPORADA 2011


Regates amb l’ CNSCR:

– Confrontación Catalana (Banyoles, Amposta, Castelldefels). 18º modalitat 1x, 1º modalitat 2x, 3º modalitat 4x.


Regates amb la Selección Catalana:

– Regata Internacional Brive (Francia). 1º modalitat 8x, 3º modalitat 4x.

MARC HENARES

Categoria: Infantil.


Remer de:

– Club Nàutic Sant Carles de la Ràpita.

– Selecció Catalana.


PALMARÉS DE LA TEMPORADA 2011


Regates amb l’ CNSCR:

– Confrontación Catalana (Banyoles, Amposta, Castelldefels). 13º modalitat1x , 2º modalitat 2x, 3º modalitat 4x.


Regates amb la Selecció Catalana:

– Regata Internacional Brive (Francia) 1er modalitat 8x, 3er modalitat 4x.

JOAN FORCADELL

Categoria: Infantil.


Remer de:

– Club Nàutic Sant Carles de la Ràpita.

– Selecció Catalana.


PALMARÉS DE LA TEMPORADA 2011


Regates amb l’ CNSCR:
– Confrontación Catalana (Banyoles, Amposta, Castelldefels).  4º modalitat 1x, 2º modalitat 2x, 3º modalitat 4x.


Regates amb la Selección Catalana:

– Regata Internacional Brive (Francia) 1º modalitat 8x, 1º modalitat 4x.

ALBERT BARRERA

Categoria: Infantil.


Remer de:

– Club Nàutic Sant Carles de la Ràpita.


PALMARÉS DE LA TEMPORADA 2011


Regates amb l’ CNSCR:

– Confrontación Catalana (Banyoles, Amposta, Castelldefels) 18º modalitat 1x.

JOSEP FALCÓ

Categoría: Infantil.


Remer de:

– Club Nàutic Sant Carles de la Ràpita.


PALMARÉS DE LA TEMPORADA 2011


Regates amb l’ CNSCR:

– Confrontación Catalana (Banyoles, Amposta, Castelldefels) 16º modalitat 1x, 8º modalitat 4x.

ANNA SANCHO

Categoria: Aleví .


Remera de:

– Club Nautic Sant Carles de la Ràpita.


PALMARÉS DE LA TEMPORADA 2011


Regates amb l’ CNSCR:
Confrontación Catalana (Banyoles, Amposta, Castelldefels)  11ª modalitat 1x, 4ª modalitat 2x.

J. CARLOS BONET

Categoría: Juvenil.


Remer de:

– Club Nautic Sant Carles de la Ràpita.


PALMARÉS DE LA TEMPORADA 2011


Regates amb l’ CNSCR:
Confrontación Catalana (Banyoles, Amposta, Castelldefels)  2º modalitat 2x, 5º modalitat 1x.

LAURI SÁNCHEZ

Categoría: Infantil.


Remera de:

– Club Nautic Sant Carles de la Ràpita.


PALMARÉS DE LA TEMPORADA 2011


Regates amb l’ CNSCR:

– Confrontació Catalana (Banyoles, Amposta, Castelldefels) 11ª modalitat 1x , 4ª modalitat 2x.

JOEL VALOR

Categoria: Infantil.


Remera de:

– Club Nautic Sant Carles de la Ràpita.


PALMARÉS DE LA TEMPORADA 2011


Regates amb l’ CNSCR:

– Confrontació Catalana (Banyoles, Amposta, Castelldefels) 8º modalitat 4x.

CARLOS ANGUERA

Categoria: Infantil.


Remer de:

– Club Nautic Sant Carles de la Ràpita.


PALMARÉS DE LA TEMPORADA 2011


Regates amb l’ CNSCR:

– Confrontació Catalana (Banyoles, Amposta, Castelldefels) 8º modalitat 4x.

GABRIEL SÁNCHEZ

Categoria: Infantil.


Remer de:

– Club Nautic Sant Carles de la Ràpita.

PALMARÉS DE LA TEMPORADA 2011


Regates amb l’ CNSCR:

– Confrontació Catalana (Banyoles, Amposta, Castelldefels) 8º modalitat 4x.

JOSEP VIZCARRO

Categoría: Aleví.


Remer de:

– Club Nautic Sant Carles de la Ràpita.


PALMARÉS DE LA TEMPORADA 2011


Regates amb l’ CNSCR:
– Confrontació Catalana (Banyoles, Amposta, Castelldefels) 12º modalitat 1x, 10º modalitat 2x.

Back to Top